Stempels met … bijbeltekst!
Een goede tekst is soms de kers op de kaart, danwel taart. Je versterkt je kaart ermee. Deze kaart verstuurde ik afgelopen kerstmis naar iemand waarvan ik wist dat ze het wel kon waarderen. De tekst luidt: “Jesus is the reason for the season!” Want tussen alle kerstmannen en kerstdiners dreigt het echte kerstverhaal onder te sneeuwen.
Our daily bread designs

Vintage collectie
Hun collectie is trouwens niet volledig bijbels. Er zijn ook stempels van “gewone” items, zoals een klok. En wat dacht je van stempels met een gehaakt dessin? Neem maar eens een kijkje bij hun vintage collectie. Die is gewoon leuk!
https://www.ourdailybreaddesigns.com/index.php/stamps/vintage.html
Aanraders?
Ik heb nog nergens Nederlandse designers ontdekt met stempels of creamateriaal met bijbelse teksten. Dus voor ons blijft het dan een kwestie van zelf (bijbel)teksten printen in een leuk lettertype in Word. Mocht iemand een tip hebben voor Nederlandse (of Vlaamse?) ontwerpen, dan hoor ik het graag!


3 reacties
Stempel Atelier
Al eens gekeken bij http://www.stempelatelier.nl?
Groot assortiment christelijke stempels en je kunt je eigen tekst laten maken
Annelies Lutz
Hallo, toevallig ben ik net op de website van daily bread geweest, maar wil graag Nederlandse stempels. Ik vond net deze website. https://www.stempelatelier.nl/webwinkel/laser-stempels/christelijke-teksten
Misschien heb je er iets aan.
Groeten, Annelies
de DIY Diva
Hee dank je! Ik ga gelijk kijken op die site.
Groetjes
Mar10 van de DIYDiva.